Živé vysielanie

Otázky

Ak máte nejaké otázky týkajuce sa našej televízie, napíšte nám ich. V prípade často kladených otázok budú odpovede zverejnené tu na tejto stránke.
odoslať otázku >>
Odosiela sa...

Prečo dávate stále to isté dookola?

Naša programová štruktúra je postavená tak, aby si aktuálne týždenné spravodajstvo mohlo pozrieť čo najviac divákov v takom čase, ktorý im vyhovuje najviac. Dopoludnia, večer či cez víkend. Preto naše vysielanie reprízujeme. Premiéra je vždy v pondelok o 16.00 h.

 

Vážená televizia, chcel by som sa vás opýtať, či by nebolo možné do vysielania zaradiť aj záznamy zo športových podujatí konajúcich sa v našom meste.

Šport má v našom vysielaní miesto zatiaľ v závere Správ. Schválená programová štruktúra nám neumožňuje vysielať celé záznamy zo športových podujatí. V spravodajstve sa športu venujeme tak, aby divákom neuniklo nič dôležité, čo sa v Ružomberku udialo.

 

Chcel by som sa opýtať, či sa nechystáte vysielať tak, aby vás bolo možné chytať na anténu v blízskom okolí Ružomberka?

Rada pre vysielanie a retransmisiu v tomto čase už neudeľuje licencie na terestriálne vysielanie, preto môžeme vysielať len prostredníctvom káblových rozvodov. Súvisí to s prechodom na digitálne vysielanie, na ktoré si budeme musieť ešte nejaký čas počkať. Pre divákov, ktorí nás nemajú možnosť sledovať, sme pripravili archív relácií na internete, kde nájdu okrem starších relácií aj aktuálne spravodajstvo.

Mestská Televízia Ružomberok
Mesto RUŽOMBEROK Ružomberský hlas Kultúrny dom Andreja Hlinku Lotos Kostol RK