Tím televízie

 

katka_barancova_167

redaktorka, moderátorka – Katka Števčeková
Okrem toho, že Katka sa s chuťou vrhla na redaktorčinu najmä z oblasti kultúry (ale aj všetko ostatné jej ide od ruky – ja to musím vedieť – už veľa rokov si navzájom otravujeme život, pozn. šéfred.), je to naša spevácka kolegyňa, čím sa všetci patrične pýšime na každom kroku. Z toho vyplýva aj jej zodpovednosť za hudobnú reláciu Play, a vzala si na starosť aj prípravu Film tipu. Momentálne je jej najväčšou láskou synček Gabko, ktorý sa stal najkrajšou súčasťou jej života (a možno aj niektorých z nás :)).

 

 

 

Roman Šimalčík kamera, strih – Roman Šimalčík
Roman je na prvý pohľad tichý človiečik. Vlastne aj na druhý. Ale potom to už ide závratnou rýchlosťou. Keď zrazu vypustí zo svojich úst nejakú perlu, bruchá sa nám natriasajú jedna radosť. Je obdarený celkom slušnou dávkou flegmatizmu, čo nám niekedy pomáha sa upokojiť. Ale nastanú aj také chvíle, že by sme mu hádam kvôli tomu aj hlavu odtrhli, alebo ho aspoň ošklbali.

 

 

 

 

 

 

zdeno_167_01grafik, infotext – Zdenko Keyzlar
Keď sme ho my, baby, videli prvýkrát, tak sme si len tak popod fúz (to je celkom haluz, že baby a popod fúz, a čo keď) skonštatovali, že celkom fešák. Ale nie je to len pohľadný šuhaj (ako napokon všetci naši chlapi). Je ozajsky šikovný, ten infotext sa mu vydaril. Furt sa smeje, žije asi v nejakom iluzórnom svete a keby mohol, tak aj po schodoch do práce príde na lyžiach.

 

 

 

 

 

 

katka_matuskova_167

moderátorka, redaktorka - Katka Matušková
Medzi nami sa pohybuje osôbka s nevtieravým úsmevom. To je, prosím pekne, Katka, moderátorka. O nej sa nedá nič zlé povedať, a vlastne ani napísať. Je veľmi príjemná a pri nahrávaní moderátorských vstupov naskutku disciplinovaná. Redaktorsky sa venuje najmä kultúrnej oblasti. Doma má výtvarníka a športovca v jednom (to je akože manžel) a tiež troch neprehliadnuteľných potomkov, dcérky Barborku a Zuzanku a synčeka Joja.

 

 

 

 

 

jana_mmoderátorka, redaktorka - Janka Šimalčíková
Priezvisko by mohlo vyvolávať pocit, že sa k nám Janka dostala po známosti. A je to skutočne tak. Keďže ale súrodenecké vzťahy nestačia, musela nás o svojích kvalitách a redaktorskej šikovnosti presvedčiť. A to sa jej podarilo. Janka vyštudovala právo, v letných mesiacoch pravidelne pracuje v zahraničí v oblasti cestového ruchu. Je však aktívna aj v rôznych iných sférach. Má rada šport a ranné vstávanie. Hlavne, keď to nie je pred 9:30.

 

 

 

 

 

peta_167redaktorka - Peťka Janigová
Peťa sa k nám prišla zohriať na povinnú prax, a tak sa nám jej práca zapáčila, že jej Miška podstrčila zmluvu. Ona ju s radosťou podpísala, a tým máme v redakcii športu ďalšie želiezko v ohni. Peťa, Petronela alebo Petruša študuje masmediálne štúdiá v obľúbenom Prešove, miluje futbal. Nevieme, či kvôli hre alebo hráčom. Zvláštne znamenie: vždy má v kabelke bandasku s vodou.

 

 

 

 

 

 

eva_167moderátorka - Eva Križanová

Aby ste tušili, čo sa premieta v našom kine, máme tu Filmtip. No a k nemu neodmysliteľne patrí útle, no zato výrečné žieňa. Eva nám s veľkým alebo väčším nasadením každé dva týždne prináša infošky o filme a jeho zákulisí, či o šoubiznise u nás, u susedov, no predovšetkým v šírom svete hollywoodskom. Nie je to žiadna klebetnica, aj keď pri natáčaní si ozaj pokecáme o všeličom, ale je to milá pani učiteľka. No a nemôžeme opomenúť ani jej herecké vlohy, ktoré nielenže štúdiom zveľadila, ale uplatňuje ich v našom „liptovskom" divadle.

 

 

 

jozef_maslo_sany_167

technik – Jožko „Sany“ Maslo
Sany je veľký chlap, ktorý nám so všetkým pomáha. S hocikým sa pozná, v meste ho všetci zdravia, tak je lepšie byť s ním zadobre. Robí všetko pre to, aby nám nechýbal nijaký káblik. Po technickej stránke sa snaží vytvoriť priestor, aby nám práca išla od ruky a nemuseli sme sa rozčuľovať, že niečo zas nejde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Živé vysielanie
Reklama

logo_na_fb_m_234